Imprezy i uroczystości

Wczoraj 21 września gościliśmy w oddziale przedszkolnym panów Policjantów, którzy opowiedzieli dzieciom o zasadach warunkujących nasze bezpieczeństwo na drodze.Dzieci bardzo chętnie brały udział w zainscenizowanych przez naszych gości scenkach właściwego zachowania się pieszego na drodze, w jej pobliżu. Poruszone zostały również kwestie bezpiecznej zabawy i kontaktów z osobami nieznajomymi. Dzieci zostały obdarowane tematycznymi kolorowankami i odblaskami, które natychmiast przyczepiły do
> swoich plecaków, aby być dobrze widocznymi. Bardzo dziękujemy.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Dnia 20 września 2017r.  świętowaliśmy ogólnopolski dzień przedszkolaka. Wspólnie z dziećmi z Gminnego Przedszkola w Małym Rudniku śpiewaliśmy hymn przedszkolaka, rysowaliśmy bajecznie kolorowe obrazki kredą, tańczyliśmy w kole . Było wykonywanie bibułowych bransoletek i małe malowanki na rączkach, oczywiście wg życzenia. Ozdabialiśmy okolicznościowe ordery przedszkolaka, otrzymaliśmy emblematy mówiące o tym wyjątkowym dla wszystkich przedszkolaków dniu. Był również czas na słodki poczęstunek i wspólną zabawę na placu zabaw.

wiecej zdjęć