Informacja ogólna

11.11.2015

Witamy serdecznie rodziców na stronie internetowej

Zespołu Szkół
im. Jana Pawła II w Rudzie

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa. Wspieramy różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Prowadzimy stały dialog z dyrekcją szkoły i nauczycielami, rozwiązując pilne i długofalowe problemy szkolne związane z uczniami.
Gromadzimy fundusze pochodzące z dobrowolnych składek, które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów-naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do kierowania do nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Razem uda nam się zdziałać więcej! Można się z nami kontaktować pisząc na adres radarodzicowjp2@interia.pl, przez przedstawicieli klasowych albo bezpośrednio na zebraniach.
Jesteśmy na stronie internetowej szkoły, gdzie na bieżąco będą aktualizowane wszystkie informacje. Zamierzamy przeprowadzić takie działania, które upewnią Państwa w przekonaniu, że Rada Rodziców jest potrzebna, a pieniądze wpłacane nie są marnotrawione tylko z zamysłem wykorzystywane dla Naszych Dzieci.
Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.