Ogłoszenia

Od 18 czerwca do 25 czerwca trwa rekrutacja do pierwszej w gminie Grudziądz klasy sportowej. Poniżej zamieszczamy plik, gdzie znajdują się wszystkie związane z procesem rekrutacji dokumenty. Zapraszamy do zapoznania się i wykorzystania.

[pobierz] 0.1 MB regulamin-rekrutacji

U W A G A !

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grudziądzu informuje, że wnioski

o udzielenie pomocy w formie dożywiania na kolejny rok szkolny 2018/2019

koniecznie należy złożyć w terminie do 6 sierpnia 2018 r.

By moć ubiegać się o taką pomoc dochód w rodzinie na jedną osobę
nie powinien przekraczać 771,00 złotych (netto).

Wszelkich informacji na ten temat można uzyskać osobiście w ośrodku

pomocy od pracowników socjalnych z danego rejonu a ponadto telefonicznie

pod numerami telefonów: 46 63 479 w. 126, 129, 141.

Uwaga!

Do dochodu rodziny nie wlicza się otrzymywanej pomocy w ramach

świadczenia wychowawczego "500+".

[pobierz] 0.1 MB petycja---informacje
[pobierz] 0.2 MB andrzejki-1
w kolejności propozycje klas: 4a, 4b, 5 i 6

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Informujemy, że nasza szkoła została zakwalifikowana do konkursu „Tysiąc powodów, by czytać” organizowanego przez Empik! Pierwszy etap już za nami. Uczniowie klas: 4a, 4b, 5 i 6 wykonali zdjęcia, na których poprzez zaaranżowaną scenkę zobrazowali okładki książek. Szkolne jury zdecydowało, że do konkursu została zgłoszona fotografia wykonana przez uczniów klasy 4b, przedstawiająca okładkę baśni pt. „Kopciuszek”! Teraz liczymy na Waszą pomoc. Wkrótce rozpocznie się głosowanie, w którym ważny będzie każdy głos, oddany codziennie w dniach od 2 października 2017 r. (od godz. 12.00) do 22 października 2017 r. (do godz. 23.59).
Głosujący mogą oddawać jeden głos na naszą pracę konkursową każdego dnia trwania głosowania. Głosujcie i pomóżcie nam zdobyć 1000 książek do biblioteki szkolnej!

więcej informacji na stronie

[pobierz] 0.1 MB nasza-szkola-bierze-udzial-w-programie