[pobierz] 0.1 MB petycja---informacje
[pobierz] 0.2 MB andrzejki-1
w kolejności propozycje klas: 4a, 4b, 5 i 6

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

Informujemy, że nasza szkoła została zakwalifikowana do konkursu „Tysiąc powodów, by czytać” organizowanego przez Empik! Pierwszy etap już za nami. Uczniowie klas: 4a, 4b, 5 i 6 wykonali zdjęcia, na których poprzez zaaranżowaną scenkę zobrazowali okładki książek. Szkolne jury zdecydowało, że do konkursu została zgłoszona fotografia wykonana przez uczniów klasy 4b, przedstawiająca okładkę baśni pt. „Kopciuszek”! Teraz liczymy na Waszą pomoc. Wkrótce rozpocznie się głosowanie, w którym ważny będzie każdy głos, oddany codziennie w dniach od 2 października 2017 r. (od godz. 12.00) do 22 października 2017 r. (do godz. 23.59).
Głosujący mogą oddawać jeden głos na naszą pracę konkursową każdego dnia trwania głosowania. Głosujcie i pomóżcie nam zdobyć 1000 książek do biblioteki szkolnej!

więcej informacji na stronie

[pobierz] 0.1 MB nasza-szkola-bierze-udzial-w-programie