[pobierz] 0.1 MB propozycja wycieczki w roku szkolnym 2017/2018

Wycieczka szkolna - czerwiec 2018 - propozycja

Zjazd Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 4-5 października organizujemy wyjazd autokarowy na Zjazd Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy i do Wadowic. Ruszamy w środę o 4 rano spod szkoły, nocujemy w Częstochowie, w czwartek po śniadaniu udajemy się do Wadowic. Powrót około godz. 22. Koszt 130 zł( przejazd autokarem i nocleg) + wyżywienie we własnym zakresie( będzie możliwość korzystania z restauracji, baru). Zostały jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy dzieci, młodzież, członków rodziny.

Wyjazd do Parku Linowego e Rulewie

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas IV - VI i gimnazjum bawili się w parku linowym w Rulewie. Był podniebny spacer po linach, zabawy z animatorem oraz pieczenie kiełbasek w ognisku.

KOŁOBRZEG - MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE - SZCZECIN

W dniach od 30 maja do 2 czerwca uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej oraz I - III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce na trasie Kołbrzeg - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin.

Wycieczka do Grudziądza

30 maja 2017 grupa przedszkolna i klasa II SP wybrały się na wycieczkę do Grudziądza. Jej celem było oglądanie wystawy w grudziądzkim muzeum o historii tego miasta, zwiedzanie Góry Zamkowej z wieżą Klimek, podziwianie z niej pięknej panoramy miasta i okolic. Dzieci poznały również takie perełki architektoniczne jak spichrze nadwiślańskie, kamieniczki na Starym Mieście, pomnik żołnierza i Mikołaja Kopernika. Oczywiście był czas na lody w jednej z kawiarenek miejskich i zabawy na błoniach.
Pełni wrażeń cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły.

Zielona szkoła

W dniach 17-19.05.2017r. kolejny raz odbył się wyjazd na Zieloną Szkołę do Łeby zorganizowany przez Małgorzatę Folmer. Uczniowie klasy I byli w Słowińskim Parku Narodowym na ruchomych wydmach. Zwiedzali wyrzutnię rakiet, ze statku podziwiali Jezioro Łebsko. Bajkową kolejką zwiedzali miasto. Pojechali do Sea Portu w Serbsku, gdzie oglądali karmienie fok i uchatek kalifornijskich. Obejrzeli również mini latarnie wybrzeża w Polsce oraz statek do góry nogami. Spotkali się z interaktywnym wielorybem Błękitkiem. Ponadto brali udział w grach i zabawach na plaży. Wszyscy spisali się na medal

więcej zdjęć

Zielona Szkoła

W dniach 15 - 17.06 klasa III SP była na zielonej szkole w Trójmieście.
Zwiedziliśmy: Gdańsk Sobieszewo, Wyspę Sobieszewską. Mołtawą popłynęliśmy z Gdańska na Westerplatte. Byliśmy w fabryce lizaków CIUCIU ARTIST. Wysłuchaliśmy konceru organowego w Gdańsku - Oliwie. Zwiedziliśmy ZOO. Ostatniego dnia pojechaliśmy do Akwarium Gdyńskiego. Zobaczyliśmy Dar Pomorza. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Wycieczka do Gdyni

Dnia 8 czerwca 2016 r odbyła się wycieczka klasy II b do Gdyni i Sopotu....Celem wycieczki było zwiedzanie miast: Gdyni i Sopotu, rejs statkiem, oceanarium, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni,spacer po molo w Sopocie....

Wycieczka w Karkonosze

W dniach od 7 do 10 czerwca uczniowie klas 4-6 SP oraz Gimnazjum uczestniczyli w  wycieczce w Karkonosze.

Wycieczka do Torunia

12 maja 2016 r. uczniowie klasy II a SP odwiedzili Toruń. Zwiedzili: "Żywe Muzeum Piernika", Planetarium oraz "Młyn Wiedzy".
Wszyscy doskonale się bawili.

[pobierz] 0.1 MB karkonosze-1

Program wycieczki w Karkonosze

Wycieczka do Chełmna

24 cerwca 2015r. uczniowie klasy IV wybrali się do Chełmna - miasta zabytków i zakochanych. Dzieci nie tylko zwiedzały miasto, ale  miały również  czas na dobrą zabawę.

Wyjazd do Parku Linowego w Rulewie

24 czerwca 2015r. klasy V i VI szkoły podstawowej oraz klasa II gimnazjum udały się do Parku Linowego w Rulewie. Jest to największy park linowy w Polsce. Jest on położony w zabytkowym dwustuletnim parku.

Zaprojektowany został pośród najwyższych drzew, co w połączeniu ze spadkami i wzniesieniami terenu oraz trzema stawami podnosi jego walory zjazdowe i wspinaczkowe. Znajduje się tu 5 tras, zjazd tyrolski, skok wahadłowy i pionowy, drzewo wspinaczkowe . Nasi uczniowie radzili sobie doskonale!

Wyjazd do Działowa

Dnia 22 czerwca klasa II SP odwiedziła gospodarstwo rolne i stadninę koni Jocker p. Piotra Madeja. Dzieci miały okazję zobaczyć znajdujace się tam zwierzęta oraz dosiąść konia.

"Zielona Szkoła"  kl.II SP

Łeba

W dniach od 9 do 12 czerwca uczniowie klasy II SP przebywali w Łebie. Dni, które razem spędzili na długo pozostaną w ich pamięci. Program ich pobytu był bardzo urozmaicony. Oto niektóre atrakcje:

• wycieczka do Sea Parku w Sarbsku

- fokarium: karmienie i występy zwierząt, muzeum marynistyczne, park makiet największych ryb i ssaków morskich w naturalnej wielkości, ścieżka edukacyjna z miniaturami latarni morskich, oceanarium prehistoryczne w 5D, park zręcznościowo - linowy, piracka sala zabaw, woliery z ptakami

• wycieczka kolejką bajkową do Słowińskiego Parku Narodowego

- wycieczka statkiem do Rąbki, spacer na ruchome wydmy, wyrzutnia rakiet

• zajęcia edukacyjne
  • udział w konkursach (plastyczne, najciekawsza budowla w piasku, sportowe)

więcej zdjęć

Wycieczka na Mazury

W dniach od 8 do 10 czerwca odbyła się szkolna wycieczka na Mazury. Udział w niej wzięli uczniowie szkoły podstawowej (klasy IV - VI) i gimnazjum (klasy I - III). Program wycieczki był bardzo urozmaicony.

1 dzień - Święta Lipka, Giżycko - rejs statkiem

2 dzień - Galindia - dawna kraina plemienia Galindów. spływ łodziami po Krutyni, wizyta w Parku Wodnym w Hotelu Gołębiewski

3 dzień - Olsztynek -  Muzeum Budownictwa Ludowego , Parkt Etnograficzny

wiecej zdięć tutaj

Wycieczka do Myślęcinka

Klasy Ia i Ib ze szkoły podstawowej pojechały na wycieczkę do Lesnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Główną atrakcją pobytu w tym pięknym miejscu był spacer po Ogrodzie Zoologicznym.

zdjęcia na facebooku

Wycieczka do Biskupina

Kolejnym celem wyprawy uczniów klasy III szkoły podstawowej był Biskupin. Z wycieczki, która odbyła się 26 maja 2015r.dzieci powróciły pełne wrażeń

zdjęcia nafacebooku