Wycieczki


[pobierz] 0.1 MB propozycja wycieczki w roku szkolnym 2017/2018

Wycieczka szkolna - czerwiec 2018 - propozycja

Zjazd Szkół im. Jana Pawła II

Dnia 4-5 października organizujemy wyjazd autokarowy na Zjazd Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy i do Wadowic. Ruszamy w środę o 4 rano spod szkoły, nocujemy w Częstochowie, w czwartek po śniadaniu udajemy się do Wadowic. Powrót około godz. 22. Koszt 130 zł( przejazd autokarem i nocleg) + wyżywienie we własnym zakresie( będzie możliwość korzystania z restauracji, baru). Zostały jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy dzieci, młodzież, członków rodziny.

 

Wyjazd do Parku Linowego e Rulewie

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas IV - VI i gimnazjum bawili się w parku linowym w Rulewie. Był podniebny spacer po linach, zabawy z animatorem oraz pieczenie kiełbasek w ognisku.

KOŁOBRZEG - MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE - SZCZECIN

W dniach od 30 maja do 2 czerwca uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej oraz I - III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce na trasie Kołbrzeg - Międzyzdroje - Świnoujście - Szczecin.

 

Wycieczka do Grudziądza

30 maja 2017 grupa przedszkolna i klasa II SP wybrały się na wycieczkę do Grudziądza. Jej celem było oglądanie wystawy w grudziądzkim muzeum o historii tego miasta, zwiedzanie Góry Zamkowej z wieżą Klimek, podziwianie z niej pięknej panoramy miasta i okolic. Dzieci poznały również takie perełki architektoniczne jak spichrze nadwiślańskie, kamieniczki na Starym Mieście, pomnik żołnierza i Mikołaja Kopernika. Oczywiście był czas na lody w jednej z kawiarenek miejskich i zabawy na błoniach.
Pełni wrażeń cali i zdrowi wróciliśmy do szkoły.

Zielona szkoła

W dniach 17-19.05.2017r. kolejny raz odbył się wyjazd na Zieloną Szkołę do Łeby zorganizowany przez Małgorzatę Folmer. Uczniowie klasy I byli w Słowińskim Parku Narodowym na ruchomych wydmach. Zwiedzali wyrzutnię rakiet, ze statku podziwiali Jezioro Łebsko. Bajkową kolejką zwiedzali miasto. Pojechali do Sea Portu w Serbsku, gdzie oglądali karmienie fok i uchatek kalifornijskich. Obejrzeli również mini latarnie wybrzeża w Polsce oraz statek do góry nogami. Spotkali się z interaktywnym wielorybem Błękitkiem. Ponadto brali udział w grach i zabawach na plaży. Wszyscy spisali się na medal

więcej zdjęć

Zielona Szkoła

W dniach 15 - 17.06 klasa III SP była na zielonej szkole w Trójmieście.
Zwiedziliśmy: Gdańsk Sobieszewo, Wyspę Sobieszewską. Mołtawą popłynęliśmy z Gdańska na Westerplatte. Byliśmy w fabryce lizaków CIUCIU ARTIST. Wysłuchaliśmy konceru organowego w Gdańsku - Oliwie. Zwiedziliśmy ZOO. Ostatniego dnia pojechaliśmy do Akwarium Gdyńskiego. Zobaczyliśmy Dar Pomorza. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Wycieczka do Gdyni

Dnia 8 czerwca 2016 r odbyła się wycieczka klasy II b do Gdyni i Sopotu....Celem wycieczki było zwiedzanie miast: Gdyni i Sopotu, rejs statkiem, oceanarium, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni,spacer po molo w Sopocie....

Wycieczka w Karkonosze

W dniach od 7 do 10 czerwca uczniowie klas 4-6 SP oraz Gimnazjum uczestniczyli w  wycieczce w Karkonosze.

Wycieczka do Torunia

12 maja 2016 r. uczniowie klasy II a SP odwiedzili Toruń. Zwiedzili: "Żywe Muzeum Piernika", Planetarium oraz "Młyn Wiedzy".
Wszyscy doskonale się bawili.

[pobierz] 0.1 MB karkonosze-1

Program wycieczki w Karkonosze

 

Wycieczka do Chełmna

24 cerwca 2015r. uczniowie klasy IV wybrali się do Chełmna - miasta zabytków i zakochanych. Dzieci nie tylko zwiedzały miasto, ale  miały również  czas na dobrą zabawę.

 

zdjęcia 

Wyjazd do Parku Linowego w Rulewie

24 czerwca 2015r. klasy V i VI szkoły podstawowej oraz klasa II gimnazjum udały się do Parku Linowego w Rulewie. Jest to największy park linowy w Polsce. Jest on położony w zabytkowym dwustuletnim parku.

Zaprojektowany został pośród najwyższych drzew, co w połączeniu ze spadkami i wzniesieniami terenu oraz trzema stawami podnosi jego walory zjazdowe i wspinaczkowe. Znajduje się tu 5 tras, zjazd tyrolski, skok wahadłowy i pionowy, drzewo wspinaczkowe . Nasi uczniowie radzili sobie doskonale! 

zdjęcia

Wyjazd do Działowa

Dnia 22 czerwca klasa II SP odwiedziła gospodarstwo rolne i stadninę koni Jocker p. Piotra Madeja. Dzieci miały okazję zobaczyć znajdujace się tam zwierzęta oraz dosiąść konia.

"Zielona Szkoła"  kl.II SP

Łeba 

W dniach od 9 do 12 czerwca uczniowie klasy II SP przebywali w Łebie. Dni, które razem spędzili na długo pozostaną w ich pamięci. Program ich pobytu był bardzo urozmaicony. Oto niektóre atrakcje:

  • wycieczka do Sea Parku w Sarbsku 

- fokarium: karmienie i występy zwierząt, muzeum marynistyczne, park makiet największych ryb i ssaków morskich w naturalnej wielkości, ścieżka edukacyjna z miniaturami latarni morskich, oceanarium prehistoryczne w 5D, park zręcznościowo - linowy, piracka sala zabaw, woliery z ptakami

  • wycieczka kolejką bajkową do Słowińskiego Parku Narodowego

- wycieczka statkiem do Rąbki, spacer na ruchome wydmy, wyrzutnia rakiet

  • zajęcia edukacyjne 
  • udział w konkursach (plastyczne, najciekawsza budowla w piasku, sportowe)

więcej zdjęć 

 

 

Wycieczka na Mazury

 

W dniach od 8 do 10 czerwca odbyła się szkolna wycieczka na Mazury. Udział w niej wzięli uczniowie szkoły podstawowej (klasy IV - VI) i gimnazjum (klasy I - III). Program wycieczki był bardzo urozmaicony.

1 dzień - Święta Lipka, Giżycko - rejs statkiem

2 dzień - Galindia - dawna kraina plemienia Galindów. spływ łodziami po Krutyni, wizyta w Parku Wodnym w Hotelu Gołębiewski

3 dzień - Olsztynek -  Muzeum Budownictwa Ludowego , Parkt Etnograficzny

 

wiecej zdięć tutaj

 

 

Wycieczka do Myślęcinka

 

Klasy Ia i Ib ze szkoły podstawowej pojechały na wycieczkę do Lesnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Główną atrakcją pobytu w tym pięknym miejscu był spacer po Ogrodzie Zoologicznym.

zdjęcia na facebooku

 

Wycieczka do Biskupina

 

Kolejnym celem wyprawy uczniów klasy III szkoły podstawowej był Biskupin. Z wycieczki, która odbyła się 26 maja 2015r.dzieci powróciły pełne wrażeń

zdjęcia nafacebooku

 

Wycieczka do Grudziądza

 

12 maja 2015 r. uczniowie klasy III szkoły podstawowej wyruszyli na wycieczkę do Grudziądza. Jakie atrakcyjne miejsca dzieci odwiedziły zobacz

tutaj